Македонски | Shqip | English |
27 мај 20:05 Автомобили , Битола

YUGO TEMPO 1.1

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 19:49 Автомобили , Куманово

Yugo Tempo

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
26 мар 19:33 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Yugo Tempo 1.1

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
09 сеп 00:02 Автомобили , Скопjе , Сарај

Yugo Tempo 1.1

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
03 сеп 21:17 Автомобили , Битола

Yugo Tempo 1.1 TNG

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
28 јун 18:30 Автомобили , Пробиштип

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
20 јун 12:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Yugo Tempo

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 јун 23:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Yugo TEMPO 1.1 na plin

780 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
28 мај 08:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Yugo Tempo 1.1 TNG -99

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 08:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

Yugo Tempo 1.1

350 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 08:05 Автомобили , Прилеп

Yugo Tempo

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
17 апр 20:22 Автомобили , Кочани

Yugo Tempo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 апр 14:50 Автомобили , Охрид

Yugo Tempo

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
09 мар 19:37 Автомобили , Тетово

YUGO TEMPO

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
07 мар 16:13 Автомобили , Битола

Yugo Tempo 1.0

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 55 000 - 59 999
10 фев 20:40 Автомобили , Куманово

Yugo Tempo 1.1i

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
01 ное 03:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Yugo Tempo -99

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
18 окт 16:44 Автомобили , Тетово

Yugo Tempo 1.0 -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
18 авг 12:19 Автомобили , Неготино

Yugo Tempo -07

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
10 авг 18:06 Автомобили , Струга

Moskvic 412 -80

Година: 1980
Километража: 80 000 - 84 999
17 јул 13:59 Автомобили , Скопjе , Илинден

Yugo Tempo -96

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
03 апр 15:29 Автомобили , Кавадарци

Yugo Tempo 1.1i -01

900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар 16:40 Автомобили , Штип

Yugo Tempo 1.1 -98

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток