Македонски | Shqip | English |
29 фев. 16:50 Автомобили , Тетово , Брвеница

Zastava 850 Fiqo -70

2 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 25 000 - 29 999
08 септ. 13:46 Автомобили , Струмица

ZASTAVA 850 AC -82

70 000 МКД

Година: 1982
Километража: 10 000 - 14 999
22 авг. 13:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Zastava 850 -82

Година: 1982
Километража: 80 000 - 84 999
16 авг. 14:46 Автомобили , Македонски Брод

Zastava 850 -85

Година: 1985
Километража: 5 000 - 9 999
29 јун. 18:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

Zastava Fico 850 -85

Година: 1985
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток