Македонски | Shqip | English |

Денес 03:25 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 03:24 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Renoviran stan vo Kisela Voda

59 990 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 01:08 Станови , Скопjе , Карпош

Nova garsonjera vo City Garden Karpos 3

39 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 00:57 Станови , Кочани

Opremen stan od 77m2 vo Kocani

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:34 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever itno

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 00:08 Станови , Скопjе , Центар

Renoviran familijaren stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 00:01 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 23:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 23:16 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan 67m2 vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:08 Станови , Скопjе , Аеродром

RENOVIRAN STAN VO ODLICNA SOSTOJBA VO NOVO LISICE

64 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 23:04 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo KTK

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:59 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva luksuzen stan vo Karpos 4

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

EKSKLUZIVEN STAN VO CENTAR

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:52 Станови , Скопjе , Карпош

Izdavam ednosoben stan vo Karpos

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 22:47 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Namesten stan vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 22:44
Linku:
Станови , Скопjе , Бутел

ITNO DVOSOBEN STAN 60m2 VO SK.SEVER

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:42 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan 76m2 vo Aerodrom

67 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:41 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava trosoben stan vo Strog Centar

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток