Македонски | Shqip | English |
15 ное 15:59
Link:
Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka 100m2 so dvor 3300m2 vo Rzanicino

88 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 авг 14:35
Link:
Станови , Скопjе , Центар

Izdavam stan vo Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 12:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

APARTMAN PLOSTAD SKOPJE

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:47 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan vo Kisela Voda Rasadnik

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 11:35 Станови , Скопjе , Гази Баба

IZDAVAM TROSOBEN STAN ZA STUDENTKI VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:29 Станови , Тетово

BANESE E RRE E MOBILUAR

790 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Кон почеток