Македонски | Shqip | English |

Денес 11:13 Станови , Скопjе , Аеродром

Nov nevselen stan vo Aerodrom

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:45 Куќи/Вили , Охрид

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
Денес 10:29 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Crnice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:24 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 200m2 vo Kocani

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 10:22 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Kozle

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 10:21 Станови , Скопjе , Центар

Nov namesten stan vo Debar Maalo

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:18 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 70m2 vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:13 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava nov stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток