Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 23:36 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo Ajducko Malo od 321m2

Број на соби: 5
Вчера 23:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:23 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi ne fshatin Gllumove

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:18 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 50m2 vo Kozle

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:14 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan vo Micurin

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 23:13 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Kompleks SV Jovan Zlokukjani

490 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 21:58
Линк
Станови , Скопjе , Бутел

STANOVI - BANESA TE REJA NE SHITJE BUTEL

550 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Кон почеток