Македонски | Shqip | English |

Вчера 11:56 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi od 40 i 50m2 kaj Univerzalna sala

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 11:55 Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN STAN VO MICURIN

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:38 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka 90m2 vo Radisani prekrasna

84 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 11:35 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Trosoben stan od 70m2 vo Kisela Voda

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 11:15 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 40m2 vo Kozle

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Кон почеток