Македонски | Shqip | English |

Денес 22:54 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 22:52 Куќи/Вили , Македонски Брод

Vikend Kuka

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 22:45 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namestena garsonjera za edno lice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 22:41 Станови , Скопjе , Центар

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 22:26 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA STAN NA VODNO

790 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 22:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 22:16 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan od 41m2 vo Karpos 3

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:14 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Денес 22:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan na pocetok na Novo Lisice

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 22:04 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA LUKS TROSOBEN STAN SO DVOR

790 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 21:44 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 400m2

Број на соби: > 10
Денес 21:44 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka 120m2 so 100m2 dvor vo Lisice

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 21:37 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:33 Станови , Скопjе , Центар

Stan za deloven prostor vo Centar

195 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:18
Линк
Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 21:15 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток