Македонски | Shqip | English |
19 мај 01:57
Линк
Куќи/Вили , Кавадарци

Povolno sprat od kuca

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 23:28
Линк
Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

Денес 01:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:05 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 00:51 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:44 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:36 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:35 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva kuka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 23:28 Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 22:54 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO KUMANOVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 22:53 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 170
Вчера 22:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 90m2 vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:09 Куќи/Вили , Берово

Vila na Berovsko Ezero

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:07 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 4
Вчера 22:03 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 22:01 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 21:55 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 21:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 20:53 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:28 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 19:40 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka za iznajmuvanje vo Butel

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Вчера 18:36 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:20 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 200m2 vo Kisela Voda

150 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 17:50 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Taftalidze

Број на соби: 3,5
Површина: 160
Вчера 17:25 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Кон почеток