Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:23 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi ne fshatin Gllumove

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

Број на соби: 7
Површина: 180
Вчера 20:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka vo Zlokukani

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 20:27 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo naselba Gorce Petrov

110 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:42 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

KUKA VO TAFTALIDZE POZADI VERO2

220 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 19:02 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava kuka vo naselba Przino

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 17:24 Куќи/Вили , Битола

Kuka na ul 21 Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 16:04 Куќи/Вили , Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

25 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 15:55 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava kuka dva sprata vo Nerezi pokraj Vardar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 15:34 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka i Dukan vo Kadino

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 14:55 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep itno

43 000 ЕУР

Број на соби: 8
Кон почеток