Македонски | Shqip | English |
14 јан. 20:06
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Nov namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 10:17 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:16 Станови , Скопjе , Бутел

Se izdava stan vo Radisani

80 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:47 Станови , Скопjе , Центар

Prekrasen stan vo Centar 52m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:43 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 79m2 Micurin Aerodrom namesten

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:37 Станови , Скопjе , Карпош

Stan za firma

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:31 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava Stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 09:17 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava opremen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:03 Станови , Скопjе , Центар

Stan 40m2 vo Grcija na 20 metri od more

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 08:49 Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan od 73m2 vo Karpos

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:43 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 08:38 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 08:21 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:12 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Skopje Karpos

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 07:54 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar kaj AMSM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 07:42 Станови , Скопjе , Гази Баба

Kompletno renoviran stan od 70m2

900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 06:39 Станови , Скопjе , Центар

Stan apartman komplet opremen vo Centar

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 03:24 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток