Македонски | Shqip | English |
Денес 13:23
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 13:55 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
17 мај 12:35 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVAAT STANOV NOVI

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
20 јан 15:40 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan kuka od 90m2 vo Gevgelija

Број на соби: 2,5
Површина: 90
10 јан 19:06 Станови , Штип

Stan od 50m2 vo Stip

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мар 09:59 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten stan od 40m2 vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
18 авг 09:46 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 авг 20:18 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
01 апр 00:05 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA NOV STAN OD 73M2 VO KOZLE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток