Македонски | Shqip | English |

Денес 16:03 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka i Dukan vo Kadino

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 13:35 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

New luxury house on Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:23 Куќи/Вили , Битола

Stara kukja so dvor

Број на соби: 3
Површина: 40
Денес 11:09 Куќи/Вили , Битола

VIKENDICA VO NIZE POLE PELISTER

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 10:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 10
Површина: 200
Денес 10:37 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 09:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Ohrid so pogled na ezero

274 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 09:41 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Kuka vo Gazi Baba

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 09:20 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
Денес 04:46 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka na dva sprata vo Gorce Petrov

70 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Вчера 22:51 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:23 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtepi ne fshatin Gllumove

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:42 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Eksta kuka vo Aerodrom itno

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 20:43 Куќи/Вили , Штип

Vikendica 1334m2 Pluzdino

6 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 18:55 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 200m2 vo Dracevo moze izdavanje

1 500 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Кон почеток