Македонски | Shqip | English |
25 јун. 16:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo Brera

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
29 мај 14:14 Автомобили , Гостивар

Alfa Romeo Brera 3.2 q4

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
22 септ. 12:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo Brera 200ks

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јул. 18:53 Автомобили , Велес

Alfa Romeo Brera

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 15:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo Brera 2.4 jtd -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
20 јан. 14:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

ALFA ROMEO BRERA -08

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток