Македонски | Shqip | English |
11 јун. 00:15 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

BMW Z4 -2012

18 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
06 мај 11:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW Z4 3.0

21 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 13:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW Z4 M Coupe -08

23 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток