Македонски | Shqip | English |
Денес 18:19 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:50 Автомобили , Кичево , Зајас

Jeep Compass 4x4 2.4 Benzin Plin -08

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:13 Автомобили , Скопjе , Чаир

Jeep Grand Cherokee

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD-LIMITED-12/13 EKSTRA

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:30 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP WRANGLER JK SAHARA EDITION 2.8CRD 200KS

27 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
23 јун. 18:25 Автомобили , Скопjе , Чаир

Jeep Grand Cherokee limited -06

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:24 Автомобили , Крива Паланка

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 18:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jeep Grand Cherokee

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 17:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

Jeep Grand Cherokee 3.0 dizel -07

8 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 10:52 Автомобили , Крива Паланка

JEEP WILLYS MODEL 1942 -1952

12 000 ЕУР

Година: Постари од 50-тите
Километража: 60 000 - 64 999
04 јун. 23:38 Автомобили , Тетово

Jeep Patriot

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 14:35 Автомобили , Тетово

JEEP COMMANDER 3.0 DIZEL

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 23:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.2 4x4

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 18:42 Автомобили , Тетово , Теарце

Jeep Grand Cherokee

4 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 14:42 Автомобили , Скопjе , Бутел

Jeep 4.0 laredo -00

4 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 13:04 Автомобили , Велес

Jeep Grand Cherokee

29 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
25 мај 18:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

JEEP CHEROKEE Blindiran

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
16 мај 09:49 Автомобили , Куманово

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

28 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
12 мај 17:20 Автомобили , Кичево

Jeep Cheroke Sport -94

4 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 18:53 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Chereokee

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 19:36 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee 3.1 moze zamena

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 19:10 Автомобили , Прилеп

Jeep Cherokee

4 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 18:23 Автомобили , Кичево , Другово

JEEP Compass Limited 2.0CRD

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 13:55 Автомобили , Тетово

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0CRD

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 17:19 Автомобили , Куманово

Jeep Compass 2.0 CDTI 4X4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 16:47 Автомобили , Куманово

Jeep Compass

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 16:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD -06

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 15:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 19:19 Автомобили , Гостивар

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 06:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

JEEP GRAND CHEROKEE

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
01 апр. 13:08 Автомобили , Валандово

JEEP CHEROOKE

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 08:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

JEEP CHEROOKE 2.8 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 15:14 Автомобили , Кичево

Jeep Cherokее -98 2.5td

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 19:29 Автомобили , Охрид

Jeep grand Cherokee mk tablici

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 00:27 Автомобили , Кавадарци

Jeep Cherokee

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 11:53 Автомобили , Битола

Jeep GRAND CHIROKE 2.7CRD FULL

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 21:23 Автомобили , Кичево , Другово

Jeep Grand Cherokee WJ -01 LIMITED

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 19:33 Автомобили , Струга

Jeep Cherokee

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
28 фев. 12:48 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee 4x4

39 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
24 фев. 18:02 Автомобили , Гостивар

Jeep wrangler 4.2 i Mercedes vito 220d avtomatik

4 000 ЕУР

Година: 1989
Километража: 50 000 - 54 999
24 фев. 15:37 Автомобили , Тетово , Теарце

Jeep Cherokee

2 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:39 Автомобили , Тетово , Боговиње

JEEP WRANGLER 3.8

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 21:48 Автомобили , Битола

Jeep UAZ

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
17 фев. 16:58 Автомобили , Тетово

Jeep Grand Cherokee

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 20:11 Автомобили , Тетово

Jeep Grand Cherokee

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 18:08 Автомобили , Гостивар

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition 4×4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток