Македонски | Shqip | English |
ASX , 1
Canter , 1
Carisma , 23
Colt , 68
Cordia , 2
Eclipse , 5
Galant , 10
Grandis , 12
L200 , 14
L300 , 2
L400 , 2
Lancer , 61
Outlander , 45
Pajero , 97
Space Star , 15
Денес 14:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Colt 1.1 -12

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 08:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN -05 KLIMA OD CH FULL

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

MITSUBISHI PAJERO 3.2DI D 200KS 7SED-12 PERFEKTEN

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:48 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

MITSUBISHI PAJERO 3.2DI D 170KS 4×4 -07 PERFEKTEN

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:57 Автомобили , Охрид

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:20 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Colt 1.1 Benzin Ful Oprema Top Sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Outlander

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:03 Автомобили , Гостивар

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 14:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Lancer

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 14:50 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Outlander

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун. 22:51 Автомобили , Тетово , Желино

Mitsubishi L 200 VETEM 8'000 KM

Година: 2011
Километража: 5 000 - 9 999
21 јун. 15:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Pajero Sport DAKAR EXTRA

18 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 15:53 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Outlander 4WD 2.0 DI-D

7 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 08:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI PAJERO SPORT 4X4 2.5 TDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 17:09 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mitsubishi Colt 1.3 55 kw

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 23:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Outlander 2.0 4WD Intense

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 11:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

MITSUBISHI L200 DIZEL NEUVEZUVAN

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
08 јун. 14:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mitsubishi Colt

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 16:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Colt 1.33 95ks prv sopstvenik

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
05 јун. 10:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Outlander -08 95000 km

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
04 јун. 12:07 Автомобили , Струмица

MITSUBISHI PAJERO 3.2 DID 4X4 TOP - MOZE ZAMENA

6 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 18:23 Автомобили , Струмица , Босилово

Mitsubishi Grandis

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 17:35 Автомобили , Кочани

MITSUBISHI COLT -06

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 18:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi Outlander 2.0 disel 4x4

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 23:35 Автомобили , Велес

Mitsubishi Lancer 1.5

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 19:22 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 10:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mitsubishi Colt Cabrio

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 16:18 Автомобили , Делчево

MITSUBISHI COLT -09

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
09 мај 22:43 Автомобили , Велес

Mitsubishi ASX

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
05 мај 14:21 Автомобили , Куманово

Mitsubishi Pajero

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 12:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Lancer -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 апр. 13:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MITSUBISHI GALANT 2.0D

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 20:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Space Runner

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 11:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Mitsubishi Colt 1.1

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 00:26 Автомобили , Дебар

Mitsubishi Colt

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
04 апр. 17:15 Автомобили , Прилеп

Mitshubishi Grandis

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 09:59 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Outlander -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 11:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 4X4

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 09:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Lancer

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
23 мар. 19:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Мitsubishi Pajero 3.2DID

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 14:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mitsubishi Outlander -07 2.0 DID Intense

7 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 08:56 Автомобили , Струмица

Mitsubishi Pajero

10 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток