Македонски | Shqip | English |

10 јан. 14:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN Berlingo 1.6 Hdi -11

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
10 јан. 14:14 Автомобили , Тетово

Opel Corsa B - 99

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
10 јан. 12:58 Автомобили , Гостивар

BMW 320d - 99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 12:13 Автомобили , Виница

VW PASSAT 1.9 TDI - 97

2 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 12:11 Станови , Битола

Stan 54m2 vo Bitola

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јан. 12:07 Соби , Штип

Se izdava soba vo Stip

3 500 МКД / месечно

10 јан. 11:51 Автомобили , Велес

Mercedes 300 - 99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 11:43 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan 50m2 vo Vlae itno

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 јан. 11:04 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Del od kuka 120m2 vo naselba Dracevo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 120
10 јан. 10:52 Автомобили , Тетово

Mercedes C 220 - 00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
10 јан. 09:34 Автомобили , Струмица

Renault Laguna 2.2dci 6 brzini 150ks -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 09:31 Автомобили , Кочани

Renault Megane -96

1 150 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток