Македонски | Shqip | English |

Денес 01:36 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 80m2 so sopstven parking Centar

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 01:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:32 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:27 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 2.0 TDI -06 CH

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:25 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 01:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Panda Dizel 1.9

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:22 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

DAIHATSU TERIOS 06 so 90,000 km

5 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:16 Автомобили , Куманово

BMW 420d Gran Coupe

23 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:12 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Денес 01:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Range Rover Vogue 3.6 TDV8

15 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:12 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
Денес 01:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Catpiva 2.2

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток