Македонски | Shqip | English |

Денес 20:26 Станови , Скопjе , Карпош

Trosoben kompletno opremen stan

79 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:14 Автомобили , Скопjе , Центар

Landrover Discovery TDV6 7 ulse

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 20:09 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO BUTEL

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 20:08 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Stan vo Gorce Petrov

Број на соби: > 10
Површина: 50
Денес 20:07
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:58 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepija ne dizhans Cair

21 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 19:56 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:55 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava stan vo Gorce Petrov

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:51 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A8 3.0 L TDI

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:51 Автомобили , Скопjе , Центар

AUDI A3 1.9 TDI 105HP

5 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:49 Станови , Скопjе , Карпош

STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 3
Кон почеток