Македонски | Shqip | English |

Денес 02:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Штип

КУЌА ВО ЦЕНТАР

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 23:08 Автомобили , Штип

TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-i plin 97KS

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:21 Автомобили , Штип

VW Sharan

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 21:18 Станови , Штип

Stan 75m2

Број на соби: 3
Вчера 20:42 Автомобили , Штип

VW Passat

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:28 Автомобили , Штип

BMW 530d MOZNA ZAMENA

7 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:02 Автомобили , Штип

Audi A6 3.0

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:42 Автомобили , Штип

Peugeot 307 SW

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:42 Автомобили , Штип

MERCEDES C220 CDI -08 AMG AVANTGARDE NAVI BG TABLI

7 499 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:07 Куќи/Вили , Штип

Sprat od kuka vo Stip

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 15:06 Автомобили , Штип

VW Polo 1.2 Benzin Dekemvri -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:29 Станови , Штип

NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENJAK

599 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:05 Автомобили , Штип

Peugeot 307 neuvezuvana od prv sopstvenik

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:08 Автомобили , Штип

Subaru Forester AWD 2.0 FULL OPREMA

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:02 Автомобили , Штип

Renault Megane 1.5 DCI EXCLUSIVE NAVI -11

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:20 Автомобили , Штип

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:10 Куќи/Вили , Штип

Nova kuka vo strogiot centar na Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:08 Автомобили , Штип

MERCEDES E 350 CDI AMG AIRMATIC AVANTGARDE SPORT

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:49 Автомобили , Штип

Ford Galaxy 1.9

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:41 Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema itno

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:29 Автомобили , Штип

BMW X5 EKSTRA SOSTOJBA FUL OPREMA

15 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:00 Автомобили , Штип

VW Sharan 1.9 96kw 131ks

3 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:25 Претпријатие Автомобили , Штип

CITROEN C3 1.1 BENZIN 125000km

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 01:09 Автомобили , Штип

WV PASAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток