Македонски | Shqip | English |
Вчера 21:39 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 мај 17:49 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 мај 16:07 Куќи/Вили , Штип

Sprat od kuka vo Stip

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
21 мај 20:28 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
19 мај 17:34 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centralno gradsko podracje

Број на соби: 10
Површина: 200
18 мај 09:11 Куќи/Вили , Штип

Se iznajmuva stan za studenti

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 6
14 мај 22:35 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3
12 мај 18:27 Куќи/Вили , Штип

Se izdavaat sobi za studenti vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
07 мај 22:46 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na Stip

28 000 ЕУР

Број на соби: 10
04 мај 17:05 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 90m2 vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 90
01 мај 00:47 Куќи/Вили , Штип

Se prodava

Број на соби: 3,5
Површина: 160
30 апр. 23:59 Куќи/Вили , Штип

Se izdava

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
25 апр. 12:25 Куќи/Вили , Штип

Vikendica Vila vo Suitlak

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 апр. 17:56 Куќи/Вили , Штип

Mesto vo Centarot na gradot

57 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
15 апр. 21:22 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 апр. 21:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka

Број на соби: 6
Површина: 150
30 мар. 23:02 Куќи/Вили , Штип

Vila vo selo Lakavica

Број на соби: 2,5
Површина: 50
28 мар. 10:21 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 5
Површина: 150
15 мар. 10:27 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
06 мар. 20:57 Куќи/Вили , Штип

ATRAKTIVEN PLAC VO STIP

Број на соби: 1
04 мар. 14:43 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
23 фев. 20:54 Куќи/Вили , Штип

Stara kuka od 156m2 vo Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 фев. 13:39 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 фев. 20:13 Куќи/Вили , Штип

Se izdava Kuka vo Stip

Број на соби: 4
03 фев. 17:57 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Centar so centralno greenje

72 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
10 јан. 19:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 140m2 vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
04 јан. 22:34 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 50
25 дек. 08:27 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 180m2

Број на соби: 6
Површина: 180
Кон почеток