Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:35
Линк
Станови , Штип

STAN VO CENTAR KAJ PROMAJATA

Број на соби: 3,5
Површина: 70

Денес 11:34 Станови , Штип

Apartments for rent Iznajmuvanje na apartmani Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 22:35 Станови , Штип

STAN VO CENTAR KAJ PROMAJATA

Број на соби: 3,5
Површина: 70
21 мај 15:46 Станови , Штип

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
18 мај 10:31 Станови , Штип

Garsonjera vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 мај 12:35 Станови , Штип

Ureden stan od 40m2 vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
14 мај 21:06 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
12 мај 13:12 Станови , Штип

Stan

36 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 мај 15:55 Станови , Штип

Se izdava stan

Број на соби: 3
03 мај 19:55 Станови , Штип

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
03 мај 17:35 Станови , Штип

Se inajmuva kompletno ureden stan 40m2 vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
01 мај 20:32 Станови , Штип

Stan vo strog Centar

870 ЕУР

Број на соби: 3
01 мај 12:58 Станови , Штип

Stan vo Stip 116m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 апр. 15:22 Станови , Штип

Stan 60m2 vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 60
30 апр. 15:06 Станови , Штип

Stan 60m2 vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 60
21 апр. 15:40 Станови , Штип

Stan vo naselba 8mi Noemvri

45 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 апр. 02:19 Станови , Штип

Stanovi vo stip

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 19:50 Станови , Штип

Apartmani za smestuvanje

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
15 апр. 15:13 Станови , Штип

Stan

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
10 апр. 13:24 Станови , Штип

Dupleks od 138m2 vo Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 апр. 14:37 Станови , Штип

Kuka vo naselba Babi

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
05 апр. 22:55 Станови , Штип

STAN 90M2 VO STIP PREBEG

Број на соби: 3,5
Површина: 90
05 апр. 14:17 Станови , Штип

Stan vo Stip

37 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 апр. 23:59 Станови , Штип

Garsonjera vo naselba Senjak 3

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
28 мар. 15:42 Станови , Штип

Stan 83m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 мар. 09:49 Станови , Штип

Se izdava ednosoben stan

Број на соби: 1,5
19 мар. 21:36 Станови , Штип

Se izdava namesten stan vo Stip

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
08 мар. 13:14 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
06 мар. 21:05 Станови , Штип

ATRAKTIVEN PLAC VO STIP

Број на соби: 1
Кон почеток