Македонски | Shqip | English |
11 дек. 19:11
Линк
Автомобили , Штип

Audi A4

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:27
Линк
Автомобили , Штип

Fiat Linea -15 1.3 multijet 27.000 km NOVA

7 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999

Денес 07:19 Автомобили , Штип

Renault Megane Scenic

2 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:56 Автомобили , Штип

VW Sharan DSG

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:42 Автомобили , Штип

Mercedes E220 CDI Redizajn

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:47 Автомобили , Штип

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:47 Автомобили , Штип

BMW 530D

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:10 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz A180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 15:27 Автомобили , Штип

Fiat Linea -15 1.3 multijet 27.000 km NOVA

7 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 14:02 Автомобили , Штип

VW Golf 6 -10

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:15 Автомобили , Штип

VW POLO 1.2 BENZIN GERMANSKO

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:21 Автомобили , Штип

Audi A6 -12

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:07 Автомобили , Штип

Audi A6 tdi Quatro -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:31 Туринг , Штип

BMW R850RT

3 400 ЕУР

Година: 2000
11 дек. 19:28 Автомобили , Штип

BMW 530d BEZ ZAMENI

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 19:11
Линк
Автомобили , Штип

Audi A4

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 16:42 Автомобили , Штип

Peugeot 407 1.6 hdi itno

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 15:25 Автомобили , Штип

VW Golf 3 1.9 karavan

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 12:27 Автомобили , Штип

Peugeot 407

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 11:20 Автомобили , Штип

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 16:30 Автомобили , Штип

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 4X4

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 15:53 Автомобили , Штип

Opel Zafira 2.2 Direkt, OPC Line

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 15:50 Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 Full oprema itno

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 15:33 Автомобили , Штип

BMW 530d X DRIVE M PAKET

29 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
10 дек. 15:10 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz GLE 350d

56 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
10 дек. 13:44 Автомобили , Штип

Mercedes E220 CDI REDIZAJN

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 13:08 Автомобили , Штип

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 17:09 Автомобили , Штип

OPEL CORSA 1.3cdti

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 22:20 Автомобили , Штип

OPEL MERIVA 1.7 cdti FULL OPREMA

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 10:44 Автомобили , Штип

BMW X5 EKSTRA SOSTOJBA FUL OPREMA

16 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 10:43 Автомобили , Штип

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION

10 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 08:33 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD FIESTA -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 21:43 Автомобили , Штип

VW GOLF 1.6 TDI

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 16:54 Автомобили , Штип

VW Golf 5

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
06 дек. 15:10
Линк
Автомобили , Штип

VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI-DSG

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток