Македонски | Shqip | English |

22 ное 20:01 Куќи/Вили , Штип

Vikendica 1334m2 Pluzdino

7 200 ЕУР

Број на соби: 2
22 ное 16:20 Станови , Штип

STAN VO SENJAK 4

31 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 ное 19:28 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
21 ное 16:53 Станови , Штип

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
Површина: 60
15 ное 19:33 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Prebek itno

Број на соби: 10
14 ное 17:29 Станови , Штип

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 50
12 ное 18:42 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip vednas vseliva

Број на соби: 5
Површина: 180
12 ное 15:09 Станови , Штип

Se izdava sprat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 ное 13:49 Станови , Штип

SE IZDAVA KUKA ZA STUDENTI 100m2

Број на соби: 5
Површина: 100
05 ное 15:28 Куќи/Вили , Штип

Se izdavaat sobi za studenti vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
01 ное 12:04 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 2,5
Површина: 30
31 окт 22:58 Станови , Штип

Se izdava namesten stan za studenti vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
31 окт 19:05 Станови , Штип

Se izdava stan kaj Trgovski centar Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 80
30 окт 21:20 Станови , Штип

Stan za studenti vo Centar

Број на соби: 2,5
28 окт 20:32 Станови , Штип

STAN 50M2 VO STIP

33 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
25 окт 23:31 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip mozna zamena za stan

Број на соби: 3
Површина: 100
24 окт 16:20 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Novo Selo

Број на соби: 6
Површина: 130
23 окт 18:17 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

100 ЕУР

Број на соби: 4
22 окт 18:12 Куќи/Вили , Штип

Iznajmuvam sprat od kuka

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
19 окт 16:49 Соби , Штип

Se izdava sprat od kuka namenet za studenti/ki

2 300 МКД / месечно

18 окт 14:39 Станови , Штип

Stan vo Stip moze zamena itno

31 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 окт 12:09 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo vikend naselba Suitlak

Број на соби: 4
Површина: 100
16 окт 16:43 Станови , Штип

Se izdava stan

Број на соби: 3
Кон почеток