Македонски | Shqip | English |
23 мар. 10:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema itno

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
15 мар. 18:17
Линк
Автомобили , Штип

Audi A4 zacuvano itno

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

19 јан. 12:55 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz C200 CDI

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 16:41 Станови , Штип

Dvosoben stan vo centar

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
17 јан. 15:29 Претпријатие Автомобили , Штип

VW PASSAT 1.9 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 11:47 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz Е 270 CDI redizajn moze zamena

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 15:28 Автомобили , Штип

Peugeot RCZ

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 14:18 Претпријатие Автомобили , Штип

TOYOTA VERSO 6+1 '06

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 13:31 Автомобили , Штип

VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI-DSG

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 22:34 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz E220

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 19:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 140m2 vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
08 јан. 08:24 Автомобили , Штип

Seat Leon 2.0TDI DSG

2 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток