Македонски | Shqip | English |

01 ноем. 15:47 Автомобили , Штип

Peugeot 407 1.6 hdi ITNO

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
31 окт. 16:11 Куќи/Вили , Штип

Stara kuka vo centarot na gradot

Број на соби: 5
Површина: 180
28 окт. 21:00 Автомобили , Штип

MERCEDES-BENZ A170

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 09:00 Автомобили , Штип

OPEL CORSA 1.3 MULTIJET

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 08:03 Автомобили , Штип

FORD FIESTA

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 20:50 Автомобили , Штип

AUDI A6 3.0 QUATRO S-LINE -06

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 19:03 Автомобили , Штип

BMW 520i

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 08:16 Автомобили , Штип , Карбинци

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

14 111 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 окт. 21:26 Автомобили , Штип

Opel Vectra

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 16:56 Автомобили , Штип

Opel Astra

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 21:24 Куќи/Вили , Штип

Kuka na sprat lepenka vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 180
Кон почеток