Македонски | Shqip | English |

14 јан. 10:31 Туринг , Штип

BMW R850RT

3 400 ЕУР

Година: 2000
14 јан. 07:51 Автомобили , Штип

VW Vento 1.9tdi so klima

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 19:28 Автомобили , Штип

BMW 530d MOZNA ZAMENA

7 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 15:07 Куќи/Вили , Штип

Sprat od kuka vo Stip

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
13 јан. 13:31 Автомобили , Штип

VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI-DSG

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 11:20 Автомобили , Штип

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 00:29 Автомобили , Штип

Opel Astra enjoy -10

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 09:13 Автомобили , Штип

VW POLO 1.4 BENZIN 16V FULL OPREMA

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 22:34
Линк
Автомобили , Штип

Mercedes-Benz E220

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 22:28 Автомобили , Штип

Mercedes A170 CDI

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 14:16 Автомобили , Штип

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 4X4

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:37
Линк
Автомобили , Штип

VW GOLF 3

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 19:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 140m2 vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
10 јан. 10:03
Линк
Автомобили , Штип

Nissan Terrano 2.7

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток