Македонски | Shqip | English |

09 мар. 17:18 Куќи/Вили , Штип

Mesto vo Centarot na gradot

55 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
08 мар. 20:09 Автомобили , Штип

Opel vectra 1.9

3 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
08 мар. 15:11 Автомобили , Штип

AUDI A6 2.7TDI PREKRASNO MOZE ZAMENA

6 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 14:58 Станови , Штип

Stan od 64m2 vo Stip

39 200 МКД

Број на соби: 3
08 мар. 13:14 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
08 мар. 01:47 Автомобили , Штип

Audi A6 2.0

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 21:05 Станови , Штип

ATRAKTIVEN PLAC VO STIP

Број на соби: 1
06 мар. 20:57 Куќи/Вили , Штип

ATRAKTIVEN PLAC VO STIP

Број на соби: 1
06 мар. 15:48 Претпријатие Автомобили , Штип

VW GOLF V 1.9 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:09 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz МL 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:38 Автомобили , Штип

Audi А5 2.0

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 22:48 Автомобили , Штип

Rover 25

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 21:12 Автомобили , Штип

BMW 530D

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 20:59 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip Itno

Број на соби: 4
05 мар. 11:47 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD FOCUS 2.0 BENZIN PLIN 145 PS -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 08:34 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz C220 CDI

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 14:43 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
04 мар. 13:29 Претпријатие Автомобили , Штип

FIAT PANDA 1.2 BENZIN -16

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
03 мар. 13:06 Автомобили , Штип

AUDI A6 3.0 QUATRO S-LINE -06

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток