Македонски | Shqip | English |
23 мар. 10:41
Линк
Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema itno

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
15 мар. 18:17
Линк
Автомобили , Штип

Audi A4 zacuvano itno

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

23 фев. 09:51 Автомобили , Штип

Nissan Terrano 2.7

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 17:40 Автомобили , Штип

Toyota RAV 4

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 22:05 Автомобили , Штип

OPEL CORSA 1.3CDTI

6 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 09:39 Автомобили , Штип

Peugeot 206 hdi. tovarno

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 21:31 Автомобили , Штип

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4MATIC

16 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 14:43 Претпријатие Автомобили , Штип

BMW 320D 2.0 160 HP KAKO NOVO

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 10:26 Автомобили , Штип

VW Golf 1

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1980
Километража: 110 000 - 119 999
15 фев. 12:47 Автомобили , Штип

VW Polo vo odlicna sostojba

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
14 фев. 22:22 Автомобили , Штип

Audi A6 s line

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 22:21 Станови , Штип

Stan vo naselba 8mi noemvri

Број на соби: 3
Површина: 70
13 фев. 16:20 Автомобили , Штип

Seat Altea 1.4i 16v plin benzin

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 15:12 Станови , Штип

SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA STIP

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток