Македонски | Shqip | English |

10 апр. 23:06 Автомобили , Штип

Audi A4

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 21:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka

Број на соби: 6
Површина: 150
10 апр. 13:24 Станови , Штип

Dupleks od 138m2 vo Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
09 апр. 23:33 Автомобили , Штип

Ford C-max

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 13:02 Претпријатие Автомобили , Штип

VW CADDY 1.9 TDI 105hp -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 11:32 Претпријатие Автомобили , Штип

VW GOLF V 1.9 TDI 105HP -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 16:41 Автомобили , Штип

Honda Civic

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 13:30 Претпријатие Автомобили , Штип

RENAULT CLIO 1.6 BENZIN -14

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 09:39 Автомобили , Штип

Nissan Terrano 2.7

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 14:37 Станови , Штип

Kuka vo naselba Babi

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
06 апр. 09:30 Автомобили , Штип

Hummer H2 6.0 V8

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 22:55 Станови , Штип

STAN 90M2 VO STIP PREBEG

Број на соби: 3,5
Површина: 90
05 апр. 14:17 Станови , Штип

Stan vo Stip

37 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 апр. 09:54 Автомобили , Штип

VW Golf 7 BLUEMOTION

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 23:59 Станови , Штип

Garsonjera vo naselba Senjak 3

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
Кон почеток