Македонски | Shqip | English |

22 ноем. 16:37 Куќи/Вили , Штип

Sprat od semejna kuka vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 90
22 ноем. 15:24 Автомобили , Штип

Ford Galaxy

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
21 ноем. 23:21 Автомобили , Штип

Citroen C3 -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 15:03 Автомобили , Штип

Citroen Evasion

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 14:50 Автомобили , Штип

Citroen Xsara Picaso

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Штип

SEAT ALTEA -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 09:35 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD FUSION 1.6 TDCI '05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 14:54 Автомобили , Штип

VW Golf

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
17 ноем. 08:29 Претпријатие Автомобили , Штип

VW PASSAT 1.9 TDI KARAVAN '07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 15:38 Претпријатие Автомобили , Штип

NISSAN NOTE

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:28 Автомобили , Штип

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 10:01 Претпријатие Автомобили , Штип

SEAT CORDOBA SEDAN

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
15 ноем. 22:44 Автомобили , Штип , Карбинци

Seat Leon

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:03 Автомобили , Штип

Peugeot 407 1.6 HDI

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 14:40 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz E270 Odlicna Sostojba

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
15 ноем. 11:08 Автомобили , Штип

Mercedes E 220

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток