Македонски | Shqip | English |

30 јан. 15:25 Автомобили , Штип

Se prodava BMW 320

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 12:06 Станови , Штип

Se izdava stan sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
29 јан. 01:47 Автомобили , Штип

Lada 110

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 18:03 Автомобили , Штип

Geely fc -11 so 73.000 km ITNO

3 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
28 јан. 15:18 Автомобили , Штип

VW Polo

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
28 јан. 10:52 Автомобили , Штип

4x4 Subaru Impreza 1.5R

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 22:58 Автомобили , Штип

Prodavam,zamena

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
26 јан. 08:57 Претпријатие Автомобили , Штип

VW POLO 1.2 TDI 75 PS '12

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 20:19 Станови , Штип

SE IZDAVA STAN OD 50m2 VO STIP

Број на соби: 3
Површина: 50
25 јан. 18:08 Автомобили , Штип

VW Sharan 1.9 96kw 131ks

4 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 21:09 Автомобили , Штип

VW POLO 1.6 TDI KAKO NOVA STAKLOO

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
23 јан. 15:50 Автомобили , Штип

Nissan Terrano

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 20:42 Станови , Штип

Se iznajmuva garsonjera vo Stip

Број на соби: 1
22 јан. 12:49 Автомобили , Штип

VW Vento 1.9tdi so klima

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 15:03 Автомобили , Штип

Golf 4 tdi 110ks

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 21:11 Автомобили , Штип

Opel Astra G

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток