Македонски | Shqip | English |

23 мар. 10:41 Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema itno

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 мар. 11:29 Претпријатие Автомобили , Штип

OPEL CORSA 1.2 -16 47128km

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
22 мар. 10:47 Претпријатие Автомобили , Штип

BMW 525D 165PS -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 14:52 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD FIESTA -17

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
21 мар. 10:10 Претпријатие Автомобили , Штип

VW CRAFTER 2.0 TDI -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 14:33 Претпријатие Автомобили , Штип

Mitsubishi Pajero 3.2 full oprema

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
19 мар. 12:19 Претпријатие Автомобили , Штип

FORD FIESTA -17 23.531km

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар. 10:37 Претпријатие Автомобили , Штип

VW CADDY 1.9 TDI -06 PATNICKO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 14:13 Претпријатие Автомобили , Штип

VW GOLF V 1.9 TDI 105PS -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 13:33 Автомобили , Штип

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN UVOZENO OD CH

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 15:48 Претпријатие Автомобили , Штип

VW GOLF V 1.9 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток