Македонски | Shqip | English |

01 апр. 12:49 Автомобили , Штип

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
03 мар. 02:45 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: > 10
16 јун. 00:20 Станови , Штип

Stan od 65m2 vo Stip

Број на соби: 3,5
04 септ. 03:05 Станови , Штип

Izdavam sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
14 фев. 11:13 Станови , Штип

Se izdava stan za studenti

10 МКД / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток