Македонски | Shqip | English |

Денес 09:20 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:19 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Stanovi vo Radisani na prv vlez

595 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Кон почеток