Македонски | Shqip | English |
15 јун. 15:49
Линк
Автомобили , Тетово

Opel Vectra. 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:58
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN VO K1 POZADI SIMPO

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 09:20 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:19 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Stanovi vo Radisani na prv vlez

595 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 09:17 Станови , Скопjе , Центар

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:16 Станови , Скопjе , Центар

Apartment for rent

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток