Македонски | Shqip | English |

Денес 09:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT MEGANE 3*1,5DCI 110KS -09 KLIMA TEMPOMAT

4 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:34 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Ibiza FR

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:34 Станови , Скопjе , Кисела Вода

STAN ZA STUDENTI VO KISELA VODA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 09:31 Автомобили , Куманово

VW GOLF 5 TDI GTI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток