Македонски | Shqip | English |

Денес 01:12 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Денес 01:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Range Rover Vogue 3.6 TDV8

15 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:12 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
Денес 01:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Catpiva 2.2

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 01:08 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Chevrolet Cruze

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:06 Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan vo Centarot na Skopje

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:05 Автомобили , Прилеп

Mercedes-Benz E 320 CDI AVANGARD

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:05 Автомобили , Прилеп

OPEL Astra 1.9 karavan

3 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:53 Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 xdrive -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

LANDROVER 4x4 -05 Td4 BMW motor 82 kw

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:41 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 750Li xDrive 300KW

29 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:36 Станови , Велес

Stan vo strogiot centar na Veles

68 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 00:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:31 Автомобили , Валандово

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 00:18 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Кон почеток