Македонски | Shqip | English |

Денес 23:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Insignia -10

10 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 23:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 23:22 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:21 Автомобили , Пробиштип

Renault Megane

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:18 Автомобили , Тетово

BMW 530d

8 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 535d msport -05

9 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mercedes E 220 elegance

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:16 Автомобили , Тетово

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 23:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes C 200 Avantgarde

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:14 Станови , Скопjе , Бутел

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Денес 23:13 Автомобили , Крива Паланка

Peugeot 2008 SUV 1.6 bluehdi -15 120hp

12 888 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 23:10 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:07 Автомобили , Берово

Fiat 1300 1975 Old timer

700 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 23:06 Автомобили , Скопjе , Центар

OPEL CORSA 1.2 PERFEKTNA NEUVEZENA

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 23:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan na pocetok na Novo Lisice

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток