Македонски | Shqip | English |

Денес 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:26 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
Вчера 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 00:50 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Brusnik

10 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 јун. 18:38 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 285m2 vo Bitola

Број на соби: 3
23 јун. 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
23 јун. 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
23 јун. 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
21 јун. 17:31 Куќи/Вили , Битола

Vikendica vo selo Kazani Rajska Gradina

17 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 110
20 јун. 18:35 Куќи/Вили , Битола

Kuka po povolna cena

22 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
20 јун. 06:34 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

Број на соби: 3
Површина: 70
19 јун. 21:10 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
19 јун. 21:08 Куќи/Вили , Битола

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
19 јун. 08:31 Куќи/Вили , Битола

Kujka vo odlicna sostojba

Број на соби: 3
Површина: 200
18 јун. 18:30
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kukja i dvorno mesto

Број на соби: 4
17 јун. 23:48
Линк
Куќи/Вили , Битола

Se izdava sprat od kuka pod kirija

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
17 јун. 08:55 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Rastani

26 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
16 јун. 20:40 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO NAS G ORIZARI BITOLA DO BAL BANJA

Број на соби: 9
Површина: 200
16 јун. 11:55 Куќи/Вили , Битола

Vila vo Lavci

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 јун. 18:29 Куќи/Вили , Битола

Kuka Nova Bitola

106 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 јун. 03:25 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bistrica

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
31 мај 19:39 Куќи/Вили , Битола

Imot

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
Кон почеток