Македонски | Shqip | English |
Денес 08:28 Автомобили , Демир Хисар

VW GOLF 5 1.9 105

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 08:29 Автомобили , Демир Хисар

VW GOLF

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 17:04 Автомобили , Демир Хисар

Renault R 4

250 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
09 јун. 09:27 Автомобили , Демир Хисар

WV GOLF 1.9 105

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 14:41 Автомобили , Демир Хисар

FORD FOCUS

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 15:11 Автомобили , Демир Хисар

Audi A3 1.9tdi -03/4

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 01:21 Автомобили , Демир Хисар

BMW 525d

5 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
08 апр. 07:17 Автомобили , Демир Хисар

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Демир Хисар

Lada Standard 2105

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
30 мар. 22:50 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo 1.7

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 12:03 Автомобили , Демир Хисар

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 19:20 Автомобили , Демир Хисар

VW Polo Classic -97 so atestiran plinski ured

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 21:46 Автомобили , Демир Хисар

BMW 320

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 18:47 Автомобили , Демир Хисар

VW PASSAT 1.9TDI 131ks

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 01:17 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 22:53 Автомобили , Демир Хисар

Lada Samara Sedan

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 12:50 Автомобили , Демир Хисар

Peugeot 207 1.6 hdi

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток