Македонски | Shqip | English |

Денес 10:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen C3 1.1 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:21 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 525 tds VO ODLICNA SOSTOJBA

880 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes E 290 TD ITNO

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:28 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 22:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Socuvan Volvo S 80

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 19:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 -01 74kw 101ks

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
24 јун. 16:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Кон почеток