Македонски | Shqip | English |

23 мај 21:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

OPEL VECTRA 2.2 DTI -02

3 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 12:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Ford Escort -80

Година: 1980
Километража: 60 000 - 64 999
17 мај 16:57 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Stan pogoden za deloven prostor vo Gevgelija

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мај 21:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Lada Niva -07

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
13 мај 15:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9 dci -04

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 21:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Zafira 2.0 DTL -03

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 01:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes A140 ekstra -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 13:25 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Renault Espace 2.2 -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток