Македонски | Shqip | English |

Денес 00:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 02:02 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

LAND ROVER FREELANDER 2

9 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:13 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
09 јун. 12:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Seicento -06 klima

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун. 09:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz C220

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 18:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 4 1.9 tdi itno

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 15:48 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Passat 1.9 tdi -08

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 22:07 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Megane 1.5 dCi

3 150 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 17:21 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Passat

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
26 апр. 22:01 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz CLS 350

11 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
21 апр. 22:40 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Bmw x3

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
28 мар. 22:07 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 18:12 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 320 d

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 11:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz C 220

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 19:44 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz C220

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 20:31 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 5 tdi 2.0 -08

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 15:16 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz C200 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 17:05 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz A180

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:20 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Nissan Qashqai

23 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
26 фев. 14:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes E220 2005/12

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:51 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Laguna 2 so navigator 11/2001

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:47 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford transit 2.5

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 12:47 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Ford transit

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 12:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Alfa Romeo full oprema

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 13:56 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW E92 320D Farbe Daytonagrau Perleneffekt

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
22 јан. 18:12 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:33 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A4 3.0 tdi quatro

8 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 23:10 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa 1.3 cdci

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток