Македонски | Shqip | English |

Денес 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:38 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 407 2.0 hdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:30 Куќи/Вили , Кавадарци

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Вчера 15:23 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:08
Линк
Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0 tdi -10

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:32 Автомобили , Кавадарци

VOLVO V40 D3

19 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 12:39 Автомобили , Кавадарци

VW POLO 1.4 TDI

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 10:59 Автомобили , Кавадарци

Lancia Ypsilon

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:17 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QUATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 23:08 Автомобили , Кавадарци

Hummer H2

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
24 јун. 22:58 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 22:32 Куќи/Вили , Кавадарци

Postara kukja vo Kavadarci

Број на соби: 5
Површина: 130
24 јун. 20:31 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 19:12 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток