Македонски | Shqip | English |
16 апр. 10:18 Куќи/Вили , Крива Паланка

EVTINA KUKЈA VO K.PALANKA

22 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
14 фев. 20:30 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka na dva sprata so 2 kupatila 2 kujni

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 120
27 авг. 15:50 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka od 110m2 Vo Kriva Palanka

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 110
14 мар. 11:01 Куќи/Вили , Крива Паланка

KUKЈA VO KRIVA PALANKA

Број на соби: 8
Површина: 160
20 ноем. 22:18 Куќи/Вили , Крива Паланка

IZDAVAM NAMESTEN SPRAT

Број на соби: 2
06 мај 17:46 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo Kriva Palanka

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
28 апр. 14:26 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo Kriva Palanka

Број на соби: 8
Површина: 160
26 ноем. 10:12 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka od 80m2 vo Kriva Palanka

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
15 апр. 04:05 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka od 100m2 vo Kriva Palanka

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
15 апр. 01:56 Куќи/Вили , Крива Паланка

Kuka vo naselba Baglak

Број на соби: 3
Површина: 60
31 мар. 20:48 Куќи/Вили , Крива Паланка

Deloven prostor od 130m2 vo Kriva Palanka

Број на соби: 2
Површина: 130
Кон почеток