Македонски | Shqip | English |

20 јун. 13:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X5 3.0SD -09

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 13:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 730D -10

29 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 02:14 Автомобили , Охрид

MERCEDES-BENZ E 220 CDI

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 јун. 09:08 Автомобили , Охрид

Hyundai Coupe

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 17:46 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
18 јун. 13:35 Автомобили , Охрид

Opel Zafira

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток