Македонски | Shqip | English |

Денес 07:10 Станови , Охрид

Ekskluziven Stan na Kej vo Ohrid

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 01:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 22:09 Станови , Охрид

Se izdava apartman vo Ohrid

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 21:29 Автомобили , Охрид

LINCOLN TOWN CAR

5 099 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:35 Автомобили , Охрид

Renault Laguna II - Facelift

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:57 Станови , Охрид

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:15 Куќи/Вили , Охрид

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
Кон почеток