Македонски | Shqip | English |

Денес 13:40 Автомобили , Охрид

Renault Clio 1.2

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:28 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:47 Автомобили , Охрид

Audi A3 1.9 TDI -07 105 ks

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:35 Автомобили , Охрид

DAEWOO MATIZ -07 ATESTIRAN PLIN REG. DO 12 MESEC

1 180 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:33 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 09:40 Станови , Охрид

Moderen atraktiven i topol stan od 60m2 vo Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 08:46 Соби , Охрид

SOBI CENTAR OHRID

400 МКД / дневно

Денес 01:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Кон почеток