Македонски | Shqip | English |

Денес 14:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 ecotec

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 13:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Astra G 1.4 16v Atest Plin Ful Oprema Odlicna

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:32 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava skromen i cist stan na mirna lokacija

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:53 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:45 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava celosno namesten stan

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 12:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Ibiza -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:20 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda kaj opstinata

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi a6 3.0tdi ODLICEN EVTINO

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток