Македонски | Shqip | English |
Вчера 16:28
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:32
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140

Денес 16:42 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 15:06 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
Денес 14:37 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:14 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Денес 14:12 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka vo Rzanicino Petrovec 100m2 so dvor 3300m2

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 12:58 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 180m2

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 180
Денес 11:37 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Кон почеток